„Newsec“ stiprina pozicijas gyvenamojo NT segmente: įsigijo „Luminor būstą“

 

Nekilnojamojo turto (NT) paslaugų įmonių grupė „Resolution Holdings“, valdanti prekės ženklus „Newsec“ ir „Re&Solution“, iš banko „Luminor“ įsigijo dukterinę NT tarpininkavimo bendrovę UAB „Luminor būstas“. Šiandien buvo pasirašyta akcijų įsigijimo sutartis, o akcijų nuosavybės teisė pirkėjui pereis nuo vasario 1 d. UAB „Luminor būstas“ juridinis pavadinimas bus keičiamas į UAB „Resolution LT“, o prekės ženklas – į „Re&Solution“. Bendrovei keliamas tikslas tapti gyvenamojo NT paslaugų lydere Lietuvoje.

Po įsigijimo bendrovės komandą sudarys virš 40 gyvenamojo būsto konsultantų. Jai vadovaus ir vienu iš įmonės partnerių taps Audrius Gudanavičius, kuris pastaruosius 5 metus ėjo „Luminor būstas“ direktoriaus pareigas. Įmonės filialai veiks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Pasak „Resolution Holdings“ generalinio direktoriaus Baltijos šalyse Ugniaus Meidaus, NT tarpininkavimo bendrovės „Luminor būstas“ įsigijimas yra strateginis grupės žingsnis, siekiant užimti lyderio pozicijas ne tik komercinio, bet ir gyvenamojo būsto rinkoje.

„Šiuo sandoriu siekiame stiprinti grupės veiklą gyvenamojo būsto segmente ir suteikti impulsą tolimesniam jos augimui. Iki šiol buvome susitelkę į komercinio NT sektorių, kuriame su „Newsec“ prekės ženklu tapome vienu iš lyderių rinkoje. Dabar tokį ambicingą tikslą keliame ir „Re&Solution“ gyvenamojo būsto komandai. Neabejoju, kad ilgametė „Luminor būsto“ specialistų patirtis kartu su mūsų grupės įdirbiu NT srityje padės sukurti sinergiją ir išauginti labai stiprų rinkos žaidėją“, - sako U. Meidus.

Įmonės veiklos profilis nesikeis – toliau bus dirbama su gyvenamojo būsto pardavimais pirminėje ir antrinėje rinkoje, o prie esamų paslaugų klientams papildomai bus pasiūlytas gyvenamojo būsto vertinimas. Bendrovėje taip pat numatoma stiprinti rinkos analizės ir rinkodaros kompetencijas. Iki šiol UAB „Luminor būstas“ valdytus komercinio NT projektus perims „Newsec“ komanda.

Pasak „Luminor“ banko Lietuvos skyriaus vadovo Andriaus Načajaus, „Luminor būstas“ pardavimas yra strateginis banko žingsnis, siekiant išgryninti grupės veiklą.

„Mes kuriame naujos kartos banką Baltijos šalyse, todėl norime susitelkti į pagrindines mūsų veiklos sritis – paslaugų skaitmeninimą, efektyvų klientų aptarnavimą ir modernių banko produktų plėtrą. Tai buvo vienintelė „Luminor“ grupės įmonė Baltijos šalyse, užsiimanti nekilnojamojo turto tarpininkavimo  veikla,“ – sprendimą parduoti dukterinę įmonę komentuoja A. Načajus.

Anot „Luminor“ banko Lietuvos skyriaus vadovo, bankas ir toliau bendradarbiaus su NT tarpininkavimo įmonėmis: „Dėkojame įmonės darbuotojams ir partneriams, sėkmingai plėtojusiems šią veiklą, esu įsitikinęs, ir toliau bendradarbiausime su savo jau buvusiais kolegomis, ieškodami geriausių sprendimų mūsų klientams. Tikiu, kad mūsų darbuotojai, įsilieję į „Re&Solution“ gretas, pasieks tikrai įspūdingų rezultatų ir bus puikūs banko partneriai“, - sako A. Načajus.

Apie įmonių grupę „Resolution Holdings“:
 
Įmonių grupė „Resolution Holdings“, valdanti du prekės ženklus – „Newsec“ ir „Re&Solution“, veikia komercinio
ir gyvenamojo NT sektoriuose trijose Baltijos šalyse. Grupė valdo tokias įmones kaip „Newsec valuations“,
„Newsec property management LT“, „Newsec advisers LT“ ir „Newsec Finance LT“, „NWC valuations“
ir „Newsec project management“. Įmonių grupėje šiuo metu dirba virš 100 žmonių. 

Apie „Luminor“ banką:

„Luminor“ yra trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, turintis atitinkamai 16 proc. indėlių ir 22 proc. paskolų rinkos dalis. 2 900 banko darbuotojų Baltijos šalyse aptarnauja per milijoną klientų. Banko kapitalizacijos rodiklis yra 17,6% ir sudaro 1,6 mlrd. Eur. Reitingų agentūra „Moody's“ „Luminor“ ilgalaikiams indėliams yra suteikusi Baa1 reitingą su stabilia perspektyva. „Luminor“ trejų metų trukmės emisija kotiruojama Airijos vertybinių popierių biržoje.

 

Daugiau informacijos:

Vaida Burvienė
„Newsec“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė
Tel. +370 61446793
 
Giedrė Bielskytė
„Luminor“ banko Lietuvos skyriaus komunikacijos vadovė
Tel. +370 618 48903

 

AR

Apie Re&Solution

Nekilnojamojo turto agentūra Re&Solution yra lyderiaujančios Šiaurės Europos finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ dalis, todėl esame vieninteliai šalyje, galintys pasiūlyti visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas vienoje vietoje ir kompleksiškai, o brokeriams - patrauklias sąlygas dirbti ir užsidirbti.

Sužinokite daugiau

Kr

Karjera

Tik stipri komanda gali pasiekti dideles pergales. Re&Solution komanda – tai veržlūs ir profesionalūs nekilnojamojo turto specialistai.

Sužinokite daugiau

Pp

Privatumo politika

„ ReSolution“ gerbia Jūsų privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėžtais tikslais ir apimtimi. Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija, kaip „ReSolution“ tvarko asmens duomenis. Ši privatumo politika taikoma „ReSolution“ ir asmenims, kurie naudojasi, naudojosi, išreiškė ketinimą naudotis arba yra kaip nors kitaip susiję su „ReSolution“ teikiamomis paslaugomis, tarpusavio santykiams, įskaitant santykius su asmenimis, atsiradusius iki šios privatumo politikos įsigaliojimo.

SĄVOKOS

 • Duomenų subjektas – tai bet kuris fizinis asmuo, kuris naudojasi, naudojosi, išreiškė ketinimą naudotis arba yra kaip nors kitaip susijęs su „ReSolution“ teikiamomis paslaugomis.
 • Asmens duomenys – tai bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti nustatyta.
 • Tvarkymas – tai bet kokia su Asmens duomenimis atliekama operacija (įskaitant rinkimą, įrašymą, saugojimą, keitimą, prieigos suteikimą, užklausų pateikimą, perdavimą ir kt.).
 • „Re&Solution”  - tai UAB „Resolution LT", juridinio asmens kodas, 300631876, adresas Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, Lietuva.

BENDROSIOS NUOSTATOS

Šioje privatumo politikoje pateikiamos bendros nuostatos, kaip „ReSolution“ tvarko Asmens duomenis. Papildoma informacija apie Asmens duomenų tvarkymą gali būti pateikta paslaugų sutartyse ir kituose su paslaugomis susijusiuose dokumentuose, taip pat „ReSolution“ interneto svetainėje.

ASMENS DUOMENŲ KATEGORIJOS, TVARKYMO TIKSLAI IR PAGRINDAS

„ReSolution“ tvarko Asmens duomenis tik remdamasi asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimais. Paprastai „ReSolution“ tvarko Asmens duomenis siekdama sudaryti sutartis ir užtikrinti jų vykdymą. Asmens duomenys gali būti tvarkomi sutikimo pagrindu, pavyzdžiui, tiesioginės rinkodaros tikslais. Taip pat „ReSolution“ tvarko Asmens duomenis vykdydama teisines prievoles ir teisėto intereso pagrindu (tik, jei Duomenų subjekto interesai nėra viršesni).

SLAPUKAI

„ReSolution“ interneto svetainėje naudojami slapukai. „ReSolution“ naudojamus slapukus reglamentuoja Slapukų politika, kuri skelbiama „ReSolution“ interneto svetainėje.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS

Asmens duomenys gali būti gaunami tiesiogiai iš Duomenų subjekto, iš Duomenų subjekto veiklos jam naudojantis paslaugomis ir išorinių šaltinių bei kitų trečiųjų šalių (pavyzdžiui, partnerių, registrų ir kt.).

ASMENS DUOMENŲ GAVĖJAI

Asmens duomenys gali būti perduodami gavėjams, tokiems kaip:

 • Valstybės įstaigoms ir institucijoms, kitiems asmenims, vykdantiems įstatymų jiems pavestas funkcijas;
 • „ReSolution“ įgaliotiems duomenų tvarkytojams, tokiems kaip marketingo veiklą vykdantiems subjektams, informacinių technologijų paslaugas teikiantiems subjektams ir, kitoms įgaliotoms šalims. Tokiais atvejais „ReSolution“ imasi reikiamų priemonių siekiant užtikrinti, kad tokie duomenų tvarkytojai Asmens duomenis tvarkytų, laikydamiesi „ReSolution“ nurodymų ir galiojančių teisės aktų bei reikalauja įgyvendinti tinkamas Asmens duomenų saugumo priemones;
 • „ReSolution“ įmonių grupei priklausantiems juridiniams asmenims;
 • Auditoriams, teisės ir finansų konsultantams.

DUOMENŲ SAUGUMAS

„ReSolution“ svarbu apsaugoti Jūsų Asmens duomenis. „ReSolution“ užtikrina Asmens duomenų konfidencialumą pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus ir tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, skirtų apsaugoti Asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, atsitiktinio praradimo, pakeitimo ar sunaikinimo ar kitokio neteisėto tvarkymo, įgyvendinimą.

GEOGRAFINĖ TVARKYMO TERITORIJA

Paprastai Asmens duomenys tvarkomi Europos Sąjungos / Europos ekonominėje erdvės (ES/EEE) teritorijoje, tačiau teisės aktų nustatytais atvejais jie gali būti perduodami ir tvarkomi už ES / EEE ribų.

SAUGOJIMO LAIKOTARPIS

Asmens duomenys tvarkomi ne ilgiau nei yra būtina. Asmens duomenų saugojimo laikotarpis apibrėžiamas atsižvelgiant į sudarytų sutarčių pobūdį, „ReSolution“ teisėtą interesą arba teisės aktų reikalavimus (pavyzdžiui, reglamentuojančius archyvavimo terminą ir kt.).

JŪSŲ, KAIP DUOMENŲ SUBJEKTO, TEISĖS

Jūs turite teisę:

 • gauti informaciją apie tai, ar „ReSolution“ tvarko Jūsų Asmens duomenis ir, jei taip, susipažinti su jais;
 • prašyti ištaisyti Jūsų Asmens duomenis, jeigu jie yra neteisingi, neišsamūs arba netikslūs;
 • nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų Asmens duomenys. Ši teisė netaikoma, jei Asmens duomenys tvarkomi dėl teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už Duomenų subjekto interesus;
 • atšaukti sutikimą (pavyzdžiui, dėl duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais). Sutikimo atšaukimas atgal negalioja ir nedaro poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui;
 • reikalauti ištrinti, perkelti, apriboti Asmens duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą, kai Asmens duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų ar Privatumo politikos reikalavimų;
 • pateikti skundą dėl Asmens duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, kurios interneto svetainės adresas ada.lt, jei Jūs manote, kad Jūsų Asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant Jūsų teises ir teisėtus interesus pagal taikomus teisės aktus.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INFORMACIJA

„ReSolution“ interneto svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines ir socialinius tinklus. „ReSolution“ nėra atsakinga už trečiųjų šalių pateikiamos informacijos turinį, privatumo politiką ir taikomas duomenų saugumo priemones. Trečiosios šalys gali tvarkyti Asmens duomenis pagal kitas sąlygas nei „ReSolution“, todėl norėdami susipažinti su jų vykdomu Asmens duomenų tvarkymu, kreipkitės į juos.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jūs turite teisę kreiptis į „ReSolution“, siekdami pateikti paklausimus, atšaukti duotus sutikimus, teikti prašymus dėl Duomenų subjekto teisių įgyvendinimo ir skundus dėl Asmens duomenų tvarkymo, atsiunčiant juos el. paštu info@ReSolution.lt

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

„ReSolution“ turi teisę šią privatumo politiką keisti. Rekomenduojame reguliariai apsilankyti „ReSolution“ interneto svetainėje ir susipažinti su naujausia informacija.

Sužinokite daugiau

Sp

Slapukų politika

 

KAS YRA SLAPUKAI IR KODĖL JIE NAUDOJAMI?

Slapukai (angl. cookies) tai kompiuteriniai duomenys (dažniausiai maži tekstiniai failai), kurie svetainės www.ReSolution.lt gali būti išsaugoti Jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės naršyklėje. Juose saugoma tam tikra informacija (pavyzdžiui, Jūsų pageidaujama kalba ar svetainės nuostatos), kurią Jūsų naršyklė gali mums pakartotinai perduoti, kai kitą kartą lankysitės mūsų svetainėje. Svetainėje www.ReSolution.lt slapukai paprastai naudojami norint palengvinti Jums naudojimąsi svetaine, pateikti konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Naudojant slapukus, Jūs atpažįstamas kaip lankytojas, mums lengviau suvokti Jūsų poreikius. Gauti lankomumo statistiniai duomenys naudingi norint nustatyti interneto svetainės efektyvumą ir ją tobulinti. Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ žiniatinklio analizės paslauga. „Google Analytics“ naudoja tam tikrus slapukus, kurie leidžia analizuoti Jūsų naudojimąsi interneto svetaine. Slapukų gauta informacija perduodama „Google“ ir „Google“ ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose.

KAIP PAŠALINTI SLAPUKUS?

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Turite atminti, kad apribojus slapukus, gali nebeveikti kai kurios svetainės funkcijos. Detalias instrukcijas apie slapukų nustatymų keitimą įvairiose naršyklėse rasite adresu www.aboutcookies.org.

SVETAINĖJE WWW.RESOLUTION.LT NAUDOJAMI SLAPUKAI

SLAPUKO PAVADINIMAS SLAPUKO APRAŠYMAS SLAPUKO GALIOJIMO LAIKAS SLAPUKAS NESAUGOMAS, JEIGU NESUTINKATE
_ga „Google Analytics" statistikos sistemos dalis, saugo informaciją apie lankytojo lankomas svetainės dalis, kiek kartų apsilankoma svetainėje, kokia apsilankymo trukmė, naršyklės informacija ir t.t. 2 metai Taip
_gid 24 valandos Taip
_gat 1 minutė Taip
PHPSESSID Sesijos ID slapukas, naudojamas puslapio funkcionalumui užtikrinti (pvz., grįžimas atgal į paskutinę sąrašo vietą) Iki kol uždaroma svetainė Netaikoma
Last_ping Tikrinama prisijungusio administratoriaus sesija Iki kol uždaroma svetainė Netaikoma

JŪSŲ TEISĖS

Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą galite rasti Privatumo politikoje. Jeigu Jums kyla klausimų dėl slapukų naudojimo, Jūs visada galite susisiektu su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.